TEL. 48 22 723 0 777
Ubezpieczamy to, co kochasz TEL. 48 22 723 0 777

Ubezpieczenie od ryzyka fizycznej utraty i uszkodzenia obejmuje surowce, wyroby jubilerskie i gotówkę w banknotach znajdujące się w zakładzie jubilerskim,  niezależnie od tego czy są własnością ubezpieczonego, czy zostały mu powierzone. Ubezpieczenie może objąć też urządzenia i sprzęt, maszyny, instalacje, sejfy, systemy alarmowe, dekoracje, nakłady trwałe oraz wszystkie inne składniki majątku znajdujące się w zakładzie jubilerskim.

 

DLA KOGO?


Zakłady i firmy jubilerskie

 

ZALETY


  • Wszystkie ryzyka fizycznej utraty i/lub uszkodzenia Ubezpieczonego Mienia.
  • Bez konieczności wyszczególniania przedmiotów będących na stanie.
  • Ochrona obejmuje  również mienie powierzone do naprawy i konserwacji.

 

Jubiler

Jubiler

 

JAK KUPIĆ – KROK PO KROKU


  1. Skontaktuj się z nami telefonicznie:  Marek Grzybowski  504 236 044,  MGZ Gama 22 723 0777, albo przyślij maila (KONTAKT) z podaniem numeru telefonu, na który odezwiemy się.
  2. Pobierz i wypełnij Wniosek o Ubezpieczenie  zakładu jubilerskiego.
  3. Prześlij do nas wniosek pocztą poleconą na adres:  Marek Grzybowski, MGZ Gama sp. z o.o. , ul. Reja 8, 05-820 Piastów .
  4. Po otrzymaniu wniosku skontaktujemy się z Tobą aby ustalić datę spotkania, podczas którego ustalimy  warunki i zakres ubezpieczenia.
  5. Zapewniamy pełną dyskrecję.
  6. Dla podmiotów, których roczny obrót nie przekracza 1.000.000 zł wszystkie szczegóły ubezpieczenia  ustalimy drogą korespondencyjną.

 

ZOBACZ INNE UBEZPIECZENIA


 

ZOBACZ INNE UBEZPIECZENIA